Co vás nejčastěji zajímá

11. Co vše budete potřebovat?
Jakmile si potvrdíme objednávku, zašlete nám tisková data ve formátu PDF a vaše kontaktní a fakturační údaje. Pokud v datech objevíme chybu, dáme vám vědět.
22. Co jsou tisková data?
Abychom vaše materiály mohli vytisknout v co nejvyšší kvalitě, musí splňovat určité parametry pro tisk. Říká se jim tisková data. Pokud tisková data nemáte, rádi vám design včetně tiskových dat připravíme.
33. V čem se liší základní kontrola dat oproti prémiové?
Základní kontrola tiskových dat je zdarma. Od prémiové se liší v míře, do jaké kontrolu provádíme. V základu ověřujeme, jestli jsou data použitelná z pohledu základních tiskových náležitostí, jako je správný formát, orientace, spadávky a podobně. Parametry kvality, jako je rozlišení, ořez, barevný režim, sklad nebo přetisk, jsou pak součástí prémiové kontroly. Díky ní získáte 100% jistotu správnosti vašich dat.
44. Jaká je standardní dodací doba?
U špičkové německé tiskárny standardně do 7 pracovních dnů včetně dopravy. Pokud tiskoviny potřebujete dříve, můžete zvolit také rychlejší dodání - za příplatek. Výrobu umíme zrychlit také díky spolupráci s českými tiskárnami. Možný je i express tisk do 24 hodin.
55. Co když na tiskoviny opravdu hodně spěchám?
Pak doporučujeme expresní tisk, kdy vám tiskoviny vyhotovíme do druhého dne. V tomto případě nám prosím zavolejte na telefon +420 733 108 557, abychom si expresní dodání potvrdili. Pro expresní dodání vyžadujeme platbu předem.
66. Jaké minimální a maximální množství si můžu objednat?
Většinu tiskovin vyrábíme od 1 kusu až do množství 450 000 kusů.
77. Co když nemám vlastní grafický design?
Nevadí, rádi vám design navrhneme. Pošlete nám e-mailem vaši představu a domluvíme se. Vytvoření grafického designu si můžete objednat i samostatně bez tisku.
88. Jak si mám u vás objednat?
Jednoduše nám pošlete e-mail s požadavkem, tiskovými daty, ideálním termínem dodání a počtem kusů. Rádi vám poradíme konkrétní produkt (papír, gramáž, rozměry a podobně). Je to nejrychlejší cesta, jak mít hotové tiskoviny brzy na stole.
99. Jak hotové tiskoviny posíláte? Mám si je někde vyzvednout, nebo mi je doručíte?
Standardně doručujeme přes službu DPD, případně můžete využít službu DHL. Tiskoviny odesíláme na libovolnou adresu v České republice i Evropě.
1010. Požadujete platbu předem?
Pokud u nás objednáváte poprvé, pak vás o platbu předem požádáme. Stálým klientům vystavujeme faktury se splatností.