Praktické pop-up věže od BetterPrint.cz Vaše reklamy viděné v 360°
30. 11. 2018
Nike – pot, slzy a vítězství
30. 11. 2018
Zobrazit vše

Pop-up stěny od BetterPrint.cz Praktický prezentační systém pro profesionální vzhled

BetterPrint.cz nabízíme vysoce kvalitní pop-up stěny pro všechny vaše obchodní aktivity! Náš jedinečný systém gumových úchytů zajišťuje mimo jiné ochranu proti špatnému vypnutí. V tomto článku vás seznámíme s našimi pop-up stěny!

Objednejte tento prezentační systém dnes, abyste ho mohli používat na veletrzích, na konferencích, ve vašich obchodech nebo na vašich akcích. Pop-up stěny jsou k dispozici od 1 kusu! Při objednávání tohoto produktu včetně systému obdržíte praktickou tašku, která bude spojena s textilními stojany. Naše Pop-up stěny jsou bezpečně zabaleny v pevném ochranném pouzdře.

Pevné ochranné pouzdro
Přepravní taška

Dva kvalitní materiály na výběr

S našimi pop-up stěnami máte na výběr mezi dvěma různými materiály. Textilní materiál je vyroben z Dekotex Stretch a je k dispozici v přímém i zakřiveném provedení, zatímco PVC je vyroben z 450 μm polypropylenu a je k dostání pouze v zakřivené podobě.

Dekotex Stretch je odolný, protáhlý zobrazovací materiál a je velmi cenově dostupný. Rozpouštědlový polypropylen je rozměrově a barevně stabilní a odolný proti poškrábání s pískovou laminací.

Informace

  • Přímé nebo zakřivené
  • Dekotex Stretch nebo rozpouštědlo Polypropylen
  • 4/0 barevný CMYK
  • 1 až 15 kusů

Formáty a tisk

Naše stojany jsou k dispozici ve dvou různých formátech ; 3 x 3 sekce a 4 x 3 sekce. Přesná měření se liší v závislosti na tom, zda je váš pop-up stojan rovný nebo zakřivený a zda je vyroben z textilu nebo PVC. 

Zakřivené podložky z PVC mohou být potištěny na přední straně , zatímco zakřivené textilní mohou být potištěny po stranách nebo pouze na jedné straně. Rovné textilní pop-up stěny mohou být potištěny i na zadní straně.

Nový pryžový systém

Výhody nového pryžového systému jsou zcela zřejmé! Gumové úchyty budou ušité po celé oblasti odvzdušnění dané délky tkaniny a zajišťují snadné vypnutí bez nepřesností . Návrh se zasune do průřezových profilů a zabraňuje jejich posunutí. Kromě toho, změna designu je snadná a rychlá! Vše bude bezchybně upevněno na vysoce kvalitní bílé práškové fólii.

Detail zobrazení pryžového systému
Snadné změny designu

Jak správně připravit tisková data

Při vytváření tiskových dat se ujistěte, že máte tisk velkoformátového formátu 70-150 dpi a pro malý formát 300 dpi . Vytvořte data jako PDF X3 – 2003 s barevným profilem ISO Coated v2 (ECI) a měřítkem 1: 1. Samozřejmě, nezapomeňte na spadávku. U textilního pop-up stěny je spadávka 15 mm, u PVC 5 mm.

Převeďte prosím všechny texty na cesty a přetáhněte obrázky na pozadí a barvu na spadávku. Nejlépe použijte naši praktickou šablonu PDF a podívejte se na datový list pro ještě lepší přehled. Pokud používáte šablonu PDF, odstraňte poté všechny referenční čáry.

Vezměte prosím na vědomí, že pro každou objednávku potřebujeme samostatnou šablonu tisku, i když máte stejný design. Přejmenujte data takto: front = s1, back = s2, levá strana = s3, pravá strana = s4.

Detail zobrazení rámu
Magnetový systém

Navrhněte tyto skládací stěny, abyste vytvořili svoji  pop-up stěnu a použijte další prostor, abyste upoutali pozornost na vás, na vaše podnikání nebo na vaše výrobky! Naše stěny jsou vhodné pro výstavyprezentace nebo inzerování speciálních nabídek ve vašich obchodech.