Tiskněte kvalitně a levněji! Ušetřete nyní s poukázkami od BetterPrint
19. 1. 2019
Zobrazit vše

Rozšířený výběr textilních výrobků Více než 2500 nových možností

Naše nové portfolio textilních výrobků je nyní k dispozici! Rozšířili jsme ho o početné produkty v nových podkategoriích a chtěli jsme vás seznámit s mnoha novými a zajímavými inovacemi! Textilní sortiment nabízí celkem více než 25 000 různých možností přizpůsobení.

Přečtěte si další informace o nových produktech a různých typech zpracování v BetterPrint! Nebo navštivte naše portfolio přímo zde a objednejte své oblíbené produkty online:


Nové textilní výrobky z BetterPrint

Objevte naše nové oděvy pro volný čas, sportovní a pracovní oděvy, stejně jako domácí tkaniny v různých provedeních, materiálech a barvách. Většina našeho rozsáhlého textilního portfolia je již k dispozici v malých výtiscích od 1 kusu!

Oblečení pro volný čas

Praktické a neformální – v kategorii „oblečení pro volný čas“ najdete nejen klasiku, Trička , ale také pohodlné Bundy , Mikiny , Vesty , Kšiltovky , Polokošile a vysoce kvalitní Tašky!

Tyto výrobky jsou ideální pro vlastní potřebu, jako dárky nebo dokonce pro zvláštní příležitosti. Mikiny a Trička se dají využít také jako skvělý party suvenýr nebo také jako propagační dárek pro zákazníky. Objevte mnoho možností, které tato kategorie nabízí a objednejte si vlastní oblečení pro volný čas od společnosti BetterPrint!

Pro malé děti – děti a děti – nabízíme vhodné modely v kategorii “dětské oblečení”. Je tak možné sponzorovat místní školku / sportovní klub, neboť tyto produkty mohou být skvělé i pro oslavy narozenin. Objevte trička pro děti a děti v malých velikostech a za přijatelné ceny!

Sportovní oděvy

Sportovní a fit – Dresy , Sportovní ponožky , Šortky , Funkční trička , Tašky a mnoho dalších naleznete v kategorii “Sportovní oblečení”. Ideální pro kluby, sportovní události či nejrůznější eventy!

Například si můžete objednat Dresy pro celý fotbalový tým a nebudete se muset starat o umístění čísla hráče sami! Sportovní oblečení – včetně doplňků jako jsou rukavice nebo Sportovní ponožky – jsou také ideálním sponzorským nosičem! Využijte reklamního potenciálu těchto skvělých textilních výrobků a objednejte si je od BetterPrint ještě dnes!

Pracovní oděv

Profesionální a přizpůsobené Vašim potřebám – kategorie “Pracovní oděv” vám nabízí to pravé oblečení pro mnoho profesních oborů: Pracovní bundy a Pracovní kalhoty , Rondony šéfkuchařů a Zástěry jsou jen pár příkladů!

Ať už je to řemeslník, montér nebo dokonce kuchař – s personalizovatelným oblečením od BetterPrint mohou být vaši zaměstnanci vybaveni vaším firemním designem nebo celý Váš tým může být oblečen pro veletrh. Košile a blůzy mohou být např. vyšívány kvalitní výšivkou – například s logem nebo jménem zaměstnance.

Domácí textilie

Útulné a pohodlné – v kategorii “Domácí textilie” najdete vše pro svůj domov; ať už jsou to ŽupanyRučníky , Zástěry nebo Tašky . Objevte tento rozsáhlý sortiment!

Hotely a restaurace zejména těží z našich nových domácích tkanin. Například vyšijte své logo nebo jméno na Ručníky , Župany nebo Zástěry a tím zajistěte jednotný firemní design!


Podrobnosti o procesu tisku

Dle zvoleného produktu můžete volit mezi třemi procesy tisku: digitální tisk, sítotisk nebo přenosový tisk
Na některé produkty nabízíme i možnost vyšití!

Digitální tisk (digital printing)
Díky modernímu digitálnímu tisku lze na textil vytisknout poměrně velké plochy. V tomto procesu bez tiskové formy se motivy tisknou přímo na textil pomocí inkoustové tiskárny. Proces umožňuje individuální výtisky i pro jednotlivé kusy. Kromě toho lze zobrazit mnoho barev a barevných gradientů (CMYK). Chcete-li zajistit tiskařský inkoust na vašich tričkách, ošetříme textilie pomocí spreje “Bez zápachu”. Postřik se potom suší při 160 ° C ve dvou 6,5-minutových relacích. Po tisku se nepoužívá žádný další nátěr. 

Naše inkoustová tiskárna Kornit Avalanche Hexa 1000 nám umožňuje dosáhnout obzvlášť živých barev a vynikající detaily. Měkká povrchová plocha tisku také vytváří příjemný hmatový pocit, a ekologicky šetrné tiskařské barvy lze prát při 40 ° C. 

Sítotisk (screen printing)
Sítotisk je skutečný všestranný mezi tiskovými procesy. Zde se tisková barva tiskne přes jemně tkané textilie na odpovídající textil pomocí gumové stěrky.  Textilie potištěné sítotiskem zajišťují vysoký komfort nošení, který neovlivňuje pocit tkaniny i po opakovaném praní a žehlení. Proces sítotisku, který se vyznačuje dlouhou životností a odolností, vytváří bohaté barvy s vysokou krycí schopností i na tmavých textiliích. Mohou být použity tzv. Přímé barvy např. kovové, jako je zlato, stříbro a bronz, jsou považovány za exkluzivní barvy se zvláště vysokou hodnotou rozpoznávání.  

Přenosový tisk (transfer printing)
V procesu digitálního přenosu jsou motivy a písma vytištěny v CMYK na podkladovém papíru a poté přeneseny na tkaninu pomocí přenosového lisu. Při přenosovém tisku mohou být brilantně zastoupeny ploché barvy i nejjemnější barevné přechody, například na fotografiích. Tiskem na bílý přenosový film se barvy reprodukují perfektně, protože pozadí nesvítí. Tento tisk se navíc vyznačuje vysokou ostrostí obrysu a pokrytím. Další výhodou je nepochybně nezávislost tkaniny a barvy, která se dosahuje přenosovým tiskem. Bez ohledu na to, které textilie jsou vytištěny, je vzhled tisku stejný na každé tkanině.

Vyšití (embroidering)
Vyšít je možné na materiál loga nebo jména. Pro tento účel je k dispozici dvanáct barev. Například si nechte vyšít motiv na Košile , Blůzy nebo Baseballové čepice pro individuální vzhled a jednotnou korporátní identitu. Vaši zákazníci to jistě ocení!

K dispozici je až 12 různých barev nití . Při vytváření údajů o tisku se ujistěte, že data jsou vytvořená ve vektorové podobě.

Široké možnosti použití

Ať už se jedná o personalizovaný dar, pro kluby, zaměstnance nebo sportovní události, neexistují žádné omezení pro které byste nemohli své oblečení pro volný čas a sportovní oblečení použít. 

Například objednat Mikiny, vytvořit uniformní vzhled pro váš tým, nebo si objednat pro sportovní tým Sportovní kalhoty a Funkční trička . Tyto nové textilní výrobky mohou být také použity pro sponzorování nebo jako reklamní materiálHotelový a gastronomický průmysl jsou dalšími odvětvími, která jsou vhodná pro osobní textilní potisk a výšivky!