Nové: Levné brožury na BetterPrint.cz Kvalitní časopisy za skvělé ceny
6. 12. 2018
Heineken – Walk in Fridge!
14. 1. 2019
Zobrazit vše

Vlajky – universální reklama Buďte vidět – všude!

Nebudete asi překvapeni, že naše vlajky jsou skvělé nejen na pláži. Jsou vhodné pro vnitřní i venkovní použití a tak zajišťují skvělou reklamní podporu pro vaše podnikání. Buďte vidět na ulicích, v obchodě nebo během nejrůznějších akcí! Dnes Vám představíme zbrusu nové, aktualizované vlajky


souhrn

  1. Formáty
  2. Materiál
  3. Co je nového

Formáty vlajek

Možná už víte, že naše Beachflags se dodávají ve 3 různých stylech: kapka, tyč a křídlo.

Formáty vlajek, které nabízíme, jsou tyto:

Drop: 610 × 1550 mm, 799 × 2050 mm, 1130 × 3059 mm, 1182 × 4167 mm 
Pole: 761 × 1821 mm, 761 × 2649 mm, 761 × 4019 mm 
Křídlo: 433 × 1953 mm, 573 × 2547 mm, 739 × 3661 mm, 741 × 5026 mm

Můžete také získat mini-beachflag ve stylu Drop pro rozměry 210 × 380 mm. Dokonalé, pro umístění na stole nebo stánku během veletrhu a dalších událostí.

Materiál

Materiál je vyroben ze 100 g polyesteru odolného proti povětrnostním vlivům. Dokonce i po dlouhé expozici slunci nebo dešti budou vaše Beachflags stejně dobré jako nové!

Nabízíme dva typy základen pro vaše Beachflags: základní deska a základový kříž . Doporučujeme, abyste si vybrali základní desku, pokud jsou vlajky určeny pro venkovní použití.

Je také možné, abyste si objednali pouze tisk, tisk včetně systému nebo samotného systému – což je výhodná možnost, pokud již máte vlajku nebo máte již svůj upevňovací systém na vlajku.

 

Co je nového

Nyní Vám nabízíme možnost objednat vyztužení, které může být součástí vašich vlajek. Jedná se o velmi praktické příslušenství, které zajistí, že váše vlajka s reklamním sdělením neklesne při žádném větru. Jedná se o speciální zpevnění pomocí kapsy s vodou. Tato kapsa je také k dispozici zdarma při objednávce vlajek, které jsou více než 4 metry vysoké .

Zajímáte se o tento produkt? Pak se podívejte, jak můžete nejlépe využít několik příkladů:

  • V ulicích: velmi praktické, aby váše sdělení vyniklo v záplavě reklam!
  • V obchodních střediscích: Zajistěte svou jedinečnost s vlajkymi  u vchodu do vašich obchodů.
  • Na veletrzích a akcích: Umístěte vlajku, aby váš stánek byl pro návštěvníky dobře viditelný a návštěvníci vás snadno našli … nebo jednoduše inzerujte svou nejnovější propagaci vytištěnou na vaší osobní vlajce!
  • Během sportovních událostí: chcete, aby se vaše reklama dostala do většího povědomí? Sportovní akce přinášejí spoustu lidí a jsou důležitým setkáním, kde by vaše vlajky neměly chybět!
  • Na pláži: docela zřejmé místo, kde najdete nejrůznější typy těchto reklamních nosičů.